Son Dakika
02 Ağustos 2015 Pazar

Yakışıklı tenor “Aşkın Bedeli” kadrosunda

22 Ağustos 2013 Perşembe, 23:24
Yakışıklı tenor “Aşkın Bedeli” kadrosunda

Televizyon ekranlarında beğeniyle izlenen günlük dizilere star TV bir yenisini daha ekliyor ‘Aşkın Bedeli’.

 

Aşkın Bedeli” dizisi Star ekranlarında Eylül ayında ekrana gelecek.  Dizinin başrollerinde  Bizim Okul, Şefkat Tepe, Küçük Kıyamet dizilerinden tanıdığımız ve aynı zamanda bir tenor olan yakışıklı oyuncu Orkun Öngen de var.

forumdasorkunongen5

 

 

 

Orkun Özgen Fen Lisesi mezunu.   Samsun 19 Mayıs Üniversitesi İşletme  Bölümü’nü bitirdi.  Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları, Tiyatro Bölümü’nde okudu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Ana Sanat Dalı Müzikoloji Bölümü’nde şan eğitimi alan bir tenor.

 

Sırlar ve entrika dolu bir aşk hikayesini anlatacak olan “Aşkın Bedeli” dizisinin çekimleri Kilyos’ta devam ediyor.

 

Tanınmış oyuncu kadrosuyla “Aşkın Bedeli” dizisinde yer alan karakterlerin her birinin bir geçmişi, özel bir hikayesi var. Her gün yayınlanacak olan bu dizide hikayeler yavaş yavaş ortaya çıkacak. TV izleyicisini ekranlara daha da çok bağlayacak bir arkası yarın dizisi olacak. Yakışıklı oyuncu Orkun Öngen “Aşkın Bedeli” dizisinde Aras karakterini canlandıracak. Aras, 3 çocuklu zengin bir ailenin yurt dışında eğitim almış en küçük oğlu.

 

Son zamanlarda kendisini daha ileriye taşımak için yabancı dil eğitimine önem veren, yerli ve yabancı film yapımcıları ile yönetmenlerin dikkatini çeken çok yönlü meziyetli, yakışıklı oyuncuya geleceğin jönü-aktörü gözüyle bakılıyor. Orkun Öngen, düzgün fiziği ve ekranlara yakışan görüntüsüyle sinema ve dizi dünyasında adından çok bahsettireceğe benziyor.

 

mehmet-orkun-ongen-2

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...